گروه بدن

درمان موی زاید با رازیانه


روغن رازیانه رو اگر هر روز روی قسمتهایی که مو زاید در آنجا هست بزنید، بعد از سه تا شش ماه، به طور کلی موهای زاید از بین میره و باعت روشن شدن و سفید شدن پوست هم می شود. اگر می خواهید در خانه روغن رازیانه تهیه کنید، در این بخش به درست کردن روغن رازیانه خانگی می پردازیم. سپس شیوه استفاده از آن و موارد کاربرد آن را بیان میکنیم.

مواد لازم جهت تهیه روغن رازیانه :

پودر تخم رازیانه ۱ ق غروغن مایع خوراکی ۱ استکان ( مثل روغن زیتون، آفتابگردان، کنجد ( که این روغن بهتر از بقیه است) و روغن ذرت

طرز تهیه :

تخم پودر رازیانه را به همراه ۱ استکان روغن مایع خوراکی در یک شیشه در بسته بریزید؛ خوب تکان دهید ( به مدت ۱۰ دقیقه ) و بعد در دمای محیط البته در جای تاریک به مدت یک هفته بماند. در طی این یک هفته هر روز ۲ الی ۳ بار این مایع تکان داده شود. بعد از طی شدن یک هفته این مایع از طریق یک پارچه توری نازک صاف شود. شما در نهایت یک روغن سبز خوشرنگ خواهید داشت؛ که باید این روغن را در ظرف درب دار شیشه ای در یخچال نگهداری کنید. ( مدت زمان ماندگاری هم خیلی طولانی است )
نحوه استفاده از روغن رازیانه: برای از بین بردن موهای زائد صورت می توان استفاده کرد؛ البته به غیر از ناحیه دور چشم که باید حتماً در این خصوص دقت شود.

برای از بین بردن موهای زائد بقیه جاهای بدن هم می شود استفاده کرد. در طول شبانه روز دو بار در محل مورد نظر ماساژ داده شود؛ البته به صورت دورانی.

روغن رزایانه بعد از هر بار اصلاح با پنبه بزنید و بعد از سی دقیقه با سرکه پاک کنید.

بهتر است اصلاح به صورت از ریشه کندن موها باشد؛ تا اثر بخشی بیشتری داشته باشد.
  لینک های مرتبط
مهاجرت به کانادا
کاشت مو
باربری تهران
طراحی سایت
مهاجرت به کانادا
گواهینامه ایزو
خرید کولر گازی از بانه
اسکالپ
.تمامی حقوق محتوا مربوط به وب کلینیک می باشد .
طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز