گروه مکمل ها

داروهای لاغری پیام آور مرگ و بیماری

هشدار :افراد علاقه مند به تناسب اندام و لاغری جدی بگیرند.

این داروهای مرگبار را نخرید . اگر شما نمی خرید ،لطفا اشتراک گذاری کنید،شاید باعث جان خیلی از هموطنان عزیزامان شوید ، ممکنه خیلی از عزیزان از عواقب مرگ بار این داروها اگاهی نداشته باشند.

 داروهای کاهش وزن به ویژه 'اکسی الیت' که به صورت پودر و کپسول برای کاهش وزن و انرژی زایی استفاده می‌شود، این داروهای لاغری شامل سه گروه داروهای کاهنده اشتها، داروهای دافع چربی و داروهای حجم گیرنده در دستگاه گوارش است.و باعث ۵۰ مورد نارسایی حاد کبد می شود و این نارسایی موجب مرگ افراد و یا از دست رفتن کبد و نیاز به پیوند می شود.

 داروهای کاهنده اشتها, از جمله سیبوترامین" و "فنترامین" با تاثیر بر مرکز اشتها و درحقیقت تاثیر بر روی هورمون "سروتونین" سبب کاهش اشتها میشود.مصرف این دارو دارای عوارض زیادی همچون اضطراب، افزایش ضربان قلب، افزایش فشار خون و تنگی نفس بوده و به همین دلیل مصرف آن در افراد بالای ۵۰سال و مبتلایان به بیماری آسم و بیماری‌های قلبی- عروقی ممنوع است

 داروهای دافع چربی از دستگاه گوارش ازجمله "اورلی استات" یا"زنیکال" با تاثیر بر آنزیم‌های روده‌ای مانع جذب ۳۰درصد چربی‌های خورده شده می‌شود اما این دارو تاثیری دردفع کربوهیدرات‌ها ندارد.مصرف این دارو عوارضی همچون اسهال چرب، کمبود ویتامین‌های محلول در چربی از جمله ویتامین E ،Aو D را به دنبال دارد.این داروهای لاغری را نیز داروهای حجم‌گیرنده دستگاه گوارش از جمله ترکیبات "آگار" دانست که با پر کردن حجم معده سبب بروز احساس سیری در فرد شده و عوارض خطرناکی را به دنبال دارد.

 داروهای متفرقه که در ترکیباتشان از موادی همچون هورمون‌های تیروئید یا ترکیبات " آمفتامینی " و یا سایر ترکیبات هورمونی استفاده شده با افزایش سوخت و ساز بدن سبب لاغری فرد می‌شود و نیز در زنان موجب یائسگی زودهنگام و پیدایش حفره‌های کیستی در تخمدان‌ها می‌شود.

 داروهای چاقی نیز به دلیل هورمون های مصنوعی,کورتون ها و . اثرات سوئی بر بدن خواهند داشت.برخی از این اختلالات که به دلیل بر هم خوردن هورمون های طبیعی بدن میباشند عبارتند از: پوست چرب و جوش صورت، طاسی زودرس،کاهش شدید میل جنسی توام باعقیمی و نازایی کوتاه مدت ،بلند مدت یا همیشگی،بیماری‌های قلب و عروقی ناشی ازمصرف نابه جا وطولانی مدت استروئیدهای آنابولیک،احتمال پارگی تاندون‌ها و لیگامان‌ها و احتمال ابتلا به سرطان پروستات در مردان و بروز سرطان کبد میباشد ..

         
مصرف این گروه از داروها باتوجه به ایجاد اختلال درسیستم طبیعی هورمونی بدن ، مورد تایید هیچ مراجع علمی نیست.

 دوستان عزیز،گول مثلث تبلیغات ماهواره‌ای، باشگاه‌های بدن‌سازی وآرایشگاه‌ های زنانه،که موجب تشویق استفاده از این دارو میشوید را نخورید،تمامی این داروهای شیمیایی،باعث سکته‌های قلبی،مغزی،سرطان ودیابت میشود ،و عامل ۶۰ درصد مرگ‌ها در دنیا است البته در اکثر کشورهای پیشرفته از عوارض این داروها اگاه و به هیج وجه استفاده نمیشود،ولی در ایران یک عده سودجو با وارد کردن این داروها از طریق تبلیغات سوء،،بدون توجه به عوارض جبران ناپذیر ان سعی در فروش این محصولات را دارند
  لینک های مرتبط

  لینک های پیشنهادی
مهاجرت به کانادا
کاشت مو
باربری تهران
طراحی سایت
مهاجرت به کانادا
گواهینامه ایزو
خرید کولر گازی از بانه
اسکالپ
.تمامی حقوق محتوا مربوط به وب کلینیک می باشد .
طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز