گروه کاشت مژه

بهترین روش برای تقویت مژه‌ها

تمام داروها و قطره‌هایی كه در عطاری‌ها به فروش می‌رسند، تركیب مشخص و تاییدشده ندارند و از آنجا که مستقیم روی مژه‌های بالا ریخته می‌شوند، می‌توانند وارد چشم شوند، بر قرنیه اثر بگذارند و غیر از تحریك كوتاه‌مدت چشم، به مرور بینایی فرد را نیز به خطر اندازند. به همین دلیل به هیچ‌وجه به فردی كه سالم است و فقط برای زیبایی بیشتر میل به پرپشت و بلندشدن مژه‌ها دارد، توصیه نمی‌كنیم از چنین داروهایی استفاده كند.
 
اگر علت كم‌پشتی مژه بیماری‌های پلك و مژه باشد، پزشك متخصص دارو و پمادهای لازم را تجویز می‌كند كه حتی این پمادها نیز نباید خودسرانه و بدون مشورت با متخصص مصرف شوند. در مورد سرمه هم که راهكاری قدیمی و سنتی است و مانند تاتو بالای مژه كشیده می‌شود، گرچه از نظر علمی تاثیر مفیدش به اثبات نرسیده ولی استفاده از آن را در افرادی كه به آن عادت دارند، منع نمی‌كنیم اما با این حال باید گفت استفاده از آن برای بلند و پرپشت كردن مژه‌ها به هیچ فردی توصیه نمی‌شود.
 
بهترین راهكار علمی برای داشتن مژه‌های سالم، شستشوی روزانه و مرتب پلك‌ها و مژه‌ها با شامپوبچه است. كافی است مقداری شامپو را با آب ولرم مخلوط كنید و به آرامی پلك‌ها را با انگشتان شستشو دهید. این كار به‌خصوص برای كسانی كه در شهرهای آلوده و شلوغ زندگی می‌كنند، بهترین روش برای تقویت مژه‌هاست.
  لینک های مرتبط

  لینک های پیشنهادی
مهاجرت به کانادا
کاشت مو
باربری تهران
طراحی سایت
مهاجرت به کانادا
گواهینامه ایزو
خرید کولر گازی از بانه
اسکالپ
.تمامی حقوق محتوا مربوط به وب کلینیک می باشد .
طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز