گروه لیپولیز لیزری

روش انجام لیزر لیپولیز

یک کانول (لوله ی مخصوص) بسیار کوچک، در اندازه ی یک سوزن، که حاوی یک فیبر لیزری است را وارد پوست می کنند. این سوزن انرژی لیزر را به سلول های چربی رسانده و آن ها را تخریب کرده و باعث نرم شدنشان می شود. این لیزر همچنین پوست را تحریک کرده و با افزایش تولید کلاژن، باعث سفت شدن و کشیدگی آن می شود.

به علت اندازه ی بسیار کوچک کانول، "اسمارت لیپو" به عنوان یک عمل با حداقل تهاجم شناخته شده که تحت بی حسی های موضعی انجام شده و فرد در تمامی طول عملیات بیدار است. لیزر باعث لخته شدن خون در رگ های کوچک اطراف محل درمان شده که باعث کاهش خونریزی، التهاب و کبودی خواهد شد؛ همچنین زمان بهبودی کاهش خواهد یافت.

این عمل بسته به اندازه ی ناحیه مورد درمان، حدود 1 ساعت زمان می برد.

برای از بین بردن ذخیره های کوچک چربی، یک جلسه ی درمان با لیزر لیپولیز کافی خواهد بود ولی اگر حجم چربی بالا باشد، نیاز به تکرار جلسات خواهد بود.

بیشتر افراد تنها به یک جلسه نیاز دارند که در حدود 45 تا 90 دقیقه برای هر ناحیه زمان می برد. نواحی بزرگ تر ممکن است به جلسه های بعدی موکول شوند که 8 تا 12 هفته پس از جلسه ی اول برنامه ریزی خواهند شد.
آیا این عمل دردناک است؟

بیشتر افراد می گویند که عمل لیزر لیپولیز بدون درد است، گر چه ممکن است فرد احساس سوزن سوزن شدن خفیفی داشته باشد که البته ناراحت کننده نیست. پس از انجام عمل، ممکن است در پوست احساس گرمی کرده و یا پوست شما قرمز شود که این آثار طبیعی بوده و معمولا پس از حدود چند ساعت از بین خواهند رفت.
پس از انجام عمل چه اتفاقی می افتد؟

بسته به ناحیه مورد درمان با لیزر لیپولیز، ممکن است برای چند روز تا چند هفته نیاز باشد لباس های چسبان و تنگ بپوشید همچنین تا یک هفته باید از فعالیت شدید خودداری کنید. همچنین لازم است از حمام و دوش های طولانی مدت پرهیز کنید.
نتایج

نتایج اولیه معمولا به سرعت ظاهر می شوند ولی پدیدار شدن نتایج نهایی حدودا به 3 تا 4 ماه زمان نیاز دارد. در طول این مدت، عصاره ی سلول ها از بین رفته و تولید کلاژن باعث سفت شدن پوست می شود.

این عمل ظاهر بدن را بهبود بخشیده و نواحی دارای سلولیت (بافت چربی ناهموار) را صاف می کند.

نتایج عمل لیزر لیپولیز 1 هفته پس از انجام آن قابل مشاهده اند که با گذشت چند ماه بهبود می یابند. این امر به دلیل جذب شدن سلول های چربی آسیب دیده در اثر لیزر و همچنین سفت شدن پوست روی آن ها می باشد. نتایج نهایی، 2 تا 4 ماه پس از انجام عمل قابل مشاهده اند.

افراد بالغ معمولا سلول های "جدید" چربی نمی سازند. هنگامی که وزن یک فرد افزایش می یابد، در واقع سلول های چربی قبلی بزرگ تر می شوند. لیزر لیپولیز این سلول های چربی را به صورت همیشگی از بین می برد، بنابراین در صورت اضافه شدن وزن، چربی های اضافی باید در نواحی غیر از ناحیه های درمان شده با لیزر لیپولیز ذخیره شوند.

پزشکان یا پرستاران با صلاحیت، قبل از انجام درمان، درباره ی عوارض جانبی احتمالی لیزر لیپولیز با فرد گفتگو می کنند. برای اطلاعات بیشتر و یا گرفتن وقت مشاوره ی رایگان، با ما تماس بگیرید.

لیزر لیپولیز یک تکنیک نوآورانه، برای از بین بردن چربی های اضافه و چاقی موضعی است. این امر به دلیل تعامل گزینشی پرتو لیزر با چربی ها می باشد به طوری که اشعه ی لیزر باعث از بین رفتن غشای سلول های چربی و در نتیجه مواد محتوی آن ها می شود.
زمان بهبودی چقدر طول می کشد؟

افراد تقریبا بلافاصله پس از انجام عمل  لیزر لیپولیز می تواند فعالیت های عادی خود را ادامه دهد. اگر چه توصیه می شود تا 2 هفته پس از انجام عمل از انجام فعالیت شدید و حمام طولانی خودداری کنید. اگر شغل شما نیاز به فعالیت زیاد دارد، توصیه می شود که تا 1 هفته مرخصی گرفته و استراحت کنید.
آیا این عمل بی خطر است؟

بله، زیرا تنها هدف لیزر لیپولیز، سلول های چربی است و به کمک بستن رگ های خونی، جلوی خونریزی را گرفته و همچنین روی اعصاب و دیگر بافت ها اثری نخواهد گذاشت.
آیا اثر آن دائمی خواهد بود؟

بله، اثر لیزر لیپولیز دائمی است. البته طول عمر این نتایج به مراقبت های بهداشتی طولانی مدت بستگی دارد؛ مانند ورزش کردن، رژیم غذایی و فرایند طبیعی پیر شدن.
مزایا

    یک تکنیک حداقل تهاجمی که در مدت زمانی بسیار کوتاه قابل انجام است.
    یک عمل ساده و نسبتا بی خطر.
    مراقبت های پس از درمان کم تر.
    کم ترین مقدار خونریزی.
    ضد عفونی شدن هم زمان محل درمان در طول عمل.
    بهبود سریع با زمان از کار افتادگی کم تر.
    قابلیت تکرار عمل در صورت نیاز برای نواحی وسیع تر.
    نادر بودن عوارض جانبی جدی.
    صاف کردن پوست.
    سفت کردن پوست با کمک کلاژن.
    قابلیت انجام بی خطر وسریع، بدون نیاز به بستری.


  لینک های مرتبط

  لینک های پیشنهادی
مهاجرت به کانادا
کاشت مو
باربری تهران
طراحی سایت
مهاجرت به کانادا
گواهینامه ایزو
خرید کولر گازی از بانه
اسکالپ
.تمامی حقوق محتوا مربوط به وب کلینیک می باشد .
طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز