گروه تغذیه

خواص دارچین چیست ؟


✅خواص داروئی:

💠 دارچین رمز جوانی است و مصرف روزانه آن انسان را سلامت  جوان نگه میدارد .

👈 دارچین برای زیاد شدن و بازیافتن نیروی جنسی نیز بكار می رود كلیه را گرم می كند و ضعف كمر و پاها راازبین میبرد و كم خونی را درمان می كند .

👈 دارچین بهترین دارو برای دردهای عضلانی است و جدیدا در آمریكای شمالی و كانادا كرم هایی ببازار آمده كه دارای دارچین است و برای رفع درد بكار می رود .

👈 حتما تا بحال متوجه شده اید كه بعد از خوردن یك دونات دارچین در همه چیز را زیبا می بینید و چقدر آرام هستید . این خاصیت دارچین است زیرا دارچین اثر آرام كنده وشاد كننده درد و از بسیاری از داروهای آرام بخش بهتر است . 

👈 اثر مهم دیگر دارچین پائین آوردن تب می باشد و حتی امروزه دارچین را بصورت قرص و كپسول درآورده اندكه بعنوان تب بر بكار می رود . شما می توانید بآسانی با نوشیدن یك فنجان چای دارچین تب را بسرعت پائین بیاورید . دارچین رگها را باز می كند و اثر خوبی  در گردش خون درد .

👈 دارچین خاصیت عجیب دیگری دارد و آن قوی كردن مصونیت بدن در مقابل امراض است و حتی می توان گفت كه اثر پنی سیلین و آنتی بیوتیك را به مقدار زیادی درا است . اگر حس كردید كه ضعیف شده اید و ممكن است مریض شوید چای دارچین را فراموش نكنید و حتی اگر سرما خورده اید یا ضعف شدید دارید چای دارچین بهترین دارو است .

👈 دارچین معده را تمیز و آرام و قوی می كند بنابراین اگر ناراحتی معده دارید حتما از دارچین استفاده كنید دارچین با این همه خواص طعم بسیار خوبی دارد . حتی اگر چای معمولی می نوشید آنرابا یك قطعه پوست دارچین بهم بزنید كه طعم آنرا بهتر كند.


  لینک های مرتبط
مهاجرت به کانادا
کاشت مو
باربری تهران
طراحی سایت
مهاجرت به کانادا
گواهینامه ایزو
خرید کولر گازی از بانه
اسکالپ
.تمامی حقوق محتوا مربوط به وب کلینیک می باشد .
طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز