گروه لیپولیز لیزری

لیپو ساكشن برای لاغری موضعی

لیپوساكشن درحال حاضر بیشترین جراحی زیبائی است كه درجهان انجام می شود.
تجمع چریب در بعضی ازنواحی بدن مانند پهلو ها ،‌شكم ، كنارران ، غبغب و….در زن ومرد اغلب بصورت ارثی است ومی تواند به شدیدترین رژیم های غذایی وورزشهای لاغری هم مقاوم باشند .
لیپوساكشن برای اولین بار ذر سال 1974توسط دكتر فیشر در ایتالیا انجام شد.
در این روش لیپوساكشن پس از تزریق سرم حاوی داروهای بیحسی به زیر پوست وسیله ای لوله ای شكل (كانولا )به طول 20سانتیمتر وقطر 3-2 میلی متر ازطریق سوراخ كوچكی (5mm)وارد چربی زیرپوست می شود واین كانولا به دستگاه لیپوساكشن وصل می شد كه توسط مكش دستگاه وتونلهای ظریفی در چربی ایجاد می كند .(چربی كنده شده توسط كانولا )

در روش تامیسنت لیپوساكشن فرد كاملا هوشیاراست ومحلول تامیسنت به چربی زیر پوست تزریق می شود تا آنرا سفت وترد كند .این محلول از ماده بیحسی (لیدوكائین )، سرم وآدرنالین دقیق شده تشكیل شده است .این محلول كاملا منطقه مورد نظر رابیحس می كند ودر ضمن باعث می شود كه جلوی خونریزی رابگیرد . این كلنیك به نظر ساده می رسد اما به مهارت وتجربه زیلد همراه با صبر وحوصله پزشك نیازمند است .
لیپوساكشن جایگزین كاهش وزن ویا درمان چاقی نیست وبرای افرادی كاربرد دارد كه فقط دچار چاقی موضعی هستند و20%تا10% اضافه تر از وزن ایده آل هستند .

عوارض لیپوساكشن به روش تامیسنت بدون بیهوشی می تواند امكان لیجاد ناصافی در سطح پوست باشد .زیرا چربی خارج شده ممكن است بصورت یكنواخت برداسته نشود ودر بعضی مناطق برجستگی ویا فرورفتگی راسبب شود.
همچنین تورم ، كبودی درد پس از عمل از عوارض دیگر آن است و امكان آمبولی چربی نیز وجود دارد ولی در روش تامیسنت احتمال آن بسیار پایین تر از روش لیپوساكشن یا بیهوشی عمومی است .
معمولا عوارض لیپوساكشن در مواردی كه حجم چاقی موضعی زیاد و وسیع نباشد كم است وفقط درد وتورم مختصری دارد .


  لینک های مرتبط

  لینک های پیشنهادی
مهاجرت به کانادا
کاشت مو
باربری تهران
طراحی سایت
مهاجرت به کانادا
گواهینامه ایزو
خرید کولر گازی از بانه
اسکالپ
.تمامی حقوق محتوا مربوط به وب کلینیک می باشد .
طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز