گروه لیپوماتیک

مقایسه لیپوماتیک با سایر روش ها

روش لاغری لیپوماتیک از نوین ترین روش های تخلیه چربی از بدن است که دارای نتیجه ای قابل مشاهده است. این روش با دیگر روش های تخلیه چربی مانند لیپوساکشن ویا لیپولیزر متفاوت می باشد. ابتدا توضیحات کوتاهی در مورد سایر روش های لاغری داده می شود تا امکان مقایسه این روش ها با روش لیپوماتیک فراهم گردد و سپس در انتها توضیحات جامع تر در مورد روش لیپوماتیک ارائه می گردد.

لیپو لیزر
در روش لیپولیزر قبل از لیپوساکشن از لیزر استفاده می شود. یعنی بعد از تزریق مایع تامی سنت چربیها به وسیله لیزر می شکنند و بعد به حالت چربی مایع خارج می گردند. روش لیپولیز اگر به وسیله پزشکان محتاط و ماهر انجام شود، مشکل خاصى نخواهد داشت اما گاهی بخاطر بى احتیاطى پزشک و یا کاربرد دستگاه هاى غیر استاندارد با درجات بالا منجر به بروز سوختگى پوست و یا فیبروز و سفت شدن ناحیه اى زیر پوست می گردد و در اکثر موارد ناصافی سطح پوست قابل مشاهده است.

به همین دلیل محققان همواره در راستای اصلاح این مشکلات در صدد اختراع و تولید دستگاهی بودند که راحتی بیشتر، خطر کمتر و عارضه کمتر داشته باشند. اما روش لیپوماتیک روشی سرپایی و بدون احتیاج به بیهوشی است و مقدار زیادی از چربی فقط در یک جلسه تخلیه می گردد. لیپوماتیک روشی با حداقل میزان ورم، درد، کبودی و بدون خطر آمبولی می باشد.
اولتراسونیک
 در روش لاغری اولتراسونیک، چربی ها با نیروی امواج اولتراسونیک شکسته شده و سپس با مکش دستگاه خارج می شوند. در روش اولتراسونیک‌ به خاطر اثرات گرمایی ممکن است باعث سوختگی و از بین رفتن پوست و سوختگی در بافتهای عمقی گردد

لیپوساکشن
در روش لیپوساکشن که به مفهوم خروج چربی های موضعی و منطقه ای بدن با استفاده از قدرت مکش می باشد، سالها است که انجام می گردد. لیپوساکشن در آغاز با دستگاههای قدیمی انجام می شد و احتیاج به بستری شدن و بیهوشی عمومی داشت. در روش لیپوساکشن حجم کمتری از چربی خارج می گردید و مقدار درد، خونریزی و تورم بیشتری داشت. بعلاوه بیمار در معرض بیهوشی عمومی و مخاطرات آن بود. در لیپو ساکشن احتمال بروز آمبولی نیز بیشتر است و بیمار تقریباً یک سایز کاهش داشت. با اختراع روشهای جدید به مرور پزشکان به روشهای دارای خطر کمتر و سریعتر روی آوردند.

 لیپوماتیک
درروش Lipomatic، ابتدا سلول های چربی با روش کاملا فیزیکى تخریب می شوند و از اشعه و یا حرارت استفاده نمی شود. در روش لیپوماتیک با حرکات لرزشی کانولا به حالت آزاد در آمده و بعد از این چربی  به تدریج و بدون خونریزی و درد به وسیله دستگاه از بدن خارج می گردد.
روش Lipomatic مسائل ایمنی که در روش سنتی لیپوساکشن دیده می شد را برطرف کرده و سیستم امنیتی فعال آن، نگهداری و حفظ بافتهای حساس بدن (رگهای خونی، اعصاب، ماهیچه ها) را انجام می دهد. در روش لیپوماتیک هدف بطور معمول کاهش وزن نمی باشد بلکه هدف کاهش سایز، حجم و تغییر فرم بدن می باشد. عمل لیپوماتیک خیلی آسان و بدون عارضه و نتیجه آن خیلی رضایت بخش می باشد.
لیپوماتیک نه تنها منجر به افتادگی بیشتر پوست نمی گردد، حتی به سفت گشتن و لیفت پوست کمک می رساند. به گونه ای که بعد از انجام لیپوماتیک با وجود تخلیه چربی از بدن، شلی پوست کم می شود. کم شدن سایز تا مدتی پس از عمل ادامه داشته و منجر به رفع سلولیت نیز میگردد.

بخاطر عدم کاربرد لیزر و عدم تولید حرارت در بافت چربى، احتمال فیبروز در بافت زیر پوست خیلی کم می باشد و به این دلیل انتخاب دستگاه لیپوماتیک براى شکم خانمهایی که تابحال زایمان نکرده اند مطلوب تر می باشد.
بعلاوه روش لیپوماتیک براى کسانی که قبلاً ساکشن و یا لیپولیزر داشته اند واز نتایجش راضی نبوده اند و  بافت چربى آنها سفت و فیبروز گردیده، مطلوب تر از دیگر روشهاى قبلى می باشد.  
دستگاه لیپوماتیک (Lipomatic) به وسیله سازمان غذایی دارویی آمریکا FDA تایید گردیده و در ۵۰ کشور دنیا به کار برده می شود. لیپوماتیک سیستمی قابل اعتماد می باشد که با روشی بدون خطر و کارا و دقیق، امکان تخلیه چربی به صورت کاملاً یکنواخت و طبیعی از مناطقی مثل پشت، شکم، پهلو، ران، باسن، ساق و حتی مقدار کم چربی های موضعی در جاهایی مثل غبغب، اطراف زانو، بالای سینه، بزرگی سینه آقایان را می دهد. با لیپوماتیک می توان به اندامی زیبا و متناسب طی یک جلسه رسید. به همین دلیل روش لیپوماتیک به پیکرتراشی نیز معروف گردیده است.

در روش لیپوماتیک دوران نقاهت بعد از عمل خیلی کوتاه و حدود ۳ الی ۷ روز است. دوره استفاده از گن بعد از عمل لیپوماتیک نیز تقریباً دو هفته است.
بعلاوه بخاطر عدم آسیب به سلولهای چربی به صورت همزمان می شود چربی خارج گشته را به هر جایی از بدن نظیر سینه، باسن، صورت (لب، گونه و خطوط و چروکهای پوست)، پشت دست و ... تزریق نمود.                   


  لینک های مرتبط

  لینک های پیشنهادی
مهاجرت به کانادا
کاشت مو
باربری تهران
طراحی سایت
مهاجرت به کانادا
گواهینامه ایزو
خرید کولر گازی از بانه
اسکالپ
.تمامی حقوق محتوا مربوط به وب کلینیک می باشد .
طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز