گروه لیپوماتیک

لیپوماتیک جدیدترین روش لیپوساکشن است

لیپوماتیک جدیدترین روش لیپوساکشن است که ایمن، موثر و آسان است.
لیپوماتیک ( که همچنین لیپوساکشن انفراسونیک نام دارد) دستگاهی است که توسط سازمان غذا و دارو مورد تایید قرار گرفته است و یک سیستم مطمئن و تثبیت شده است که به شکل بی خطر و موثری امکان برداشت حجم چربی زیاد از تمامی نواحی بدن را امکان پذیر می کند. در روش لیپوماتیک، در ابتدا سلول های چربی شکسته می شود ( یا با حرکات ارتعاشی کانولا به صورت ذرات ریز در می آیند) و سپس ذرات ریز چربی به آرامی برای خوش هیکل کردن بدن بیرون کشیده می شود.

روش لیپوماتیک مشکل امنیت روش لیپوساکشن سنتی را از بین می برد و علاوه براین، سیستم امنیتی پویای آن از بافت های بدن ( عصب ها، عروق خونی، عضلات) در برابر فرآیند لیپوساکشن محافظت می کند.دستگاه لیپوماتیک با ۶۰۰ ارتعاش در دقیقه به شکل موثری چربی اضافی را بیرون می کشد و نتایج بهینه ای را عرضه می کند که شامل پوست صاف تر، برآمدگی کمتر و کمبودی کمتر است.

روش انجام عمل لیپوماتیک
در عمل، این روش لیپوساکشن با یک لوله کانولا ساکشن ارتعاشی تسریع می شود. روش لیپوماتیک (لیپوساکشن بدون درد) با یک موتور بادی کار می کند که با هوای فشرده ای که سه حرکت نوسان، چرخش و ارتعاش را برای لوله کانولا فراهم می کند، راه اندازی می شود. در نتیجه این سه حرکت، یک مسیر مارپیچ ایجاد می شود که بافت چربی را به ذرات ریز تبدیل می کند. اصل امولسیون امکان خارج سازی بافت چربی بدون آسیب وارد کردن به بافت های دیگری مثل عضلات، عروق خونی و عصب ها را فراهم می کند. این مساله منجر به دوره ریکاوری سریع تر پس از عمل می شود. روش لیپوماتیک همچنین در نواحی دشوار یا نواحی حاوی فیبروز دقیق تر عمل می کند ( لیپوساکشن ثانویه یا لیپوساکشن مردانه)
در این روش ، سلول های چربی، ابتدا به روش کاملا فیزیکى و نه اشعه و یا حرارت تخریب شده ( توسط حرکات لرزشی کانولا بصورت امولسیون در می آید) و سپس این چربی امولسفیه به آرامی برای پیکر بندی بدن توسط خود دستگاه از بدن خارج می شود.
لیزر لیپوماتیک در قیاس با لیپوساکشن فراصوت، لیپوساکشن دستی سنتی یا لیپوساکشن لیزری، باعث سوزش پوست ( نرکوز پوست) نمی شود و  ورم کمی را ایجاد می کند. این روش باعث انقباض بیشتر پوست می شود، نتایج بهینه ای را در نواحی فییبروزی بوجود می آورد و در خارج سازی ایمن چربی بدون آسیب وارد کردن به بافت های مجاور توانایی فوق العاده ای دارد.

موارد استفاده
لیپوماتیک برای لاغری موضعی شکم، پهلو، ساق پا ، رانو اطراف زانو، ناحیه پشت، درمان چاقی صورت شامل رفع غبغب و همچنین بازو  استفاده می شود.
همچنین ازلیپوماتیک می توان برای جراحی مجدد و نیز همراه با سایر تکنیک های لیپوساکشن معمولی برای بهبود نتایج کلی و رضایت بیشتر بیماران استفاده کرد.
مقایسه روش های کاهش چربی
مقایسه روش های کاهش چربی بر طبق طبق پیشرفته بودن فن آوری مورد استفاده در آن ها
لیپوماتیک بهتر است یا لیپوساکشن و یا لیزر لیپولیزر
لیپوساکشن
روش جراحی دستی- زمان زیادی طول می کشد- عوارض جانبی: آسیب بافت، خونریزی، کبودی و ورم، بی هوشی عمومی، ریکاوری طولانی –شل شدن پوست پس از عمل، خطر آمبول
لیپولیزر
زمان زیادی طول می کشد- برای نواحی دارای چربی کم مناسب است- خطر سوزن- بی هوشی موضعی-ریکاوری سریع۰سفت شدن نامناسب پوست

لیپوماتیک
جدیدترین روش
فراصوت
زمان کوتاهی طول می کشد
عوارض جانبی ندارد-بی حسی موضعی
ریکاوری سریع-سفت شدن مناسب پوست
عدم وجود خطر آمبولی

لیپوماتیک در حقیقت جایگزین برتر ساکشن و لیپولیزر است. روش لیپوماتیک جدیدترین روش تخلیه چربی از بدن با نتیجه ای کاملا متفاوت و باور نکردنی در مقایسه با سایر روش های تخلیه چربی مثل ساکشن ویا لیپولیزر است. لیپوماتیک مشکل ایمنی را که در روش سنتی لیپوساکشن وجود داشت را رفع کرده است و سیستم امنیتی فعال آن محافظت از بافت بدن (اعصاب، رگ های خونی، ماهیچه ها) را برعهده دارد . در این روش هدف، معمولا کم کردن وزن نیست بلکه تغییر سایز، حجم و فرم است . این عمل بسیار راحت و بدون عارضه است و نتیجه آن بسیار رضایت بخش است.
آمادگی برای عمل لیپوماتیک

از نیمه شب قبل از عمل از خوردن آب و وعده غذایی خودداری کنید
دو روز قبل از عمل آسپرین مصرف نکنید
 یک روز قبل از عمل از مصرف روغن ویتامین ای E خودداری کنید
 دو روز قبل از عمل و یک ماه پس از آن از کشیدن سیگار خودداری کنید
 
پس از عمل
دوره نقاهت بعد از عمل در روش لیپوماتیک بسیار کوتاهتر و بین ۳ تا ۷ روز می باشد.
نکته قابل توجه آنکه بدلیل عدم آسیب به سلولهای چربی به طور همزمان می توان چربی خارج شده را به هر قسمتی از بدن مانند باسن ، سینه ، صورت (گونه ، لب و خطوط وچروک های پوستی ) ، پشت دست و ... تزریق کرد.
توصیه به پوشیدن ۲تا ۳ هفته گن تنگ بعد از لیپوماتیک پس از آن میتوان از گنی که کمی شل تر است تا ۴-۶ هفته استفاده کرد.
مزایا
دوره ریکاوری پس از عمل کوتاه تر
کبودی کمتر
ورم کمتر
وارد شدن حداقل آسیب به دن
توانایی درمان همه نواحی بدن، حتی ظریف ترین نواحی
سیستم ایمنی فعال که ارتباطی با بافت چربی ندارد
پوست وضعیت بهتری پیدا می کند ( انقباض زیاد پوست)
دوره عمل کوتاه، درد کمتر و ریکاوری سریع
نتایج
بیماران می توانند در همان لحظه نتایج را مشاهده کنند و نتایج کاهش چربی  نهایی در عرض سه ماه ظاهر می شود. بیماران خیلی زود می توانند فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرند. علاوه بر این، سوزش، کبودی و ورم پوست با این روش شدیدا کاهش پیدا می کند.
مهم ترین اثر حذف سلولیت و سفت شدن پوست است که به انقباض پوست در حدود یک تا شش ماه پس از عمل کمک می کند.
  لینک های مرتبط

  لینک های پیشنهادی
مهاجرت به کانادا
کاشت مو
باربری تهران
طراحی سایت
مهاجرت به کانادا
گواهینامه ایزو
خرید کولر گازی از بانه
اسکالپ
.تمامی حقوق محتوا مربوط به وب کلینیک می باشد .
طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز