گروه LPG ال پی جی

همه چیز درباره اندرمولوژی LPG

دستگاه اندرمولوژی LPG یکی از تازه ترین فناوری های موجود در جهان برای درمان سلولیت و کاهش سایز و لاغری موضعی محسوب می شود.
این سیستم با افزایش جریان خون زیر پوست، تخلیه ی لنفاوی را افزایش داده و چربی های زیر پوستی را حرکت می دهد و با سیال کردن این چربی ها،سوخت و ساز موضعی را افزایش می دهد.

آیا LPG واقعا موثر است؟آیا از نظر علمی به اثبات رسیده است؟
تکنیک های ال پی جی سال های زیادی توسط جراحان پلاستیک، متخصصین پوست، پزشکان،فیزیوتراپ ها و موسسات زیبایی در سراسر جهان استفاده شده اند. اثر بخش بودن این تکنیک در بیش از 110 مقاله ی علمی و بالینی به اثبات رسیده است.
چه مدت برای مشاهده نتایج ال پی جی باید صبر کرد؟
شما نتایج این روش درمانی را پس از اولین جلسه ی درمانی احساس خواهید کرد. نواحی تحت درمان کمتر جمع و چروک شده و احساس خفگی به شما دست نخواهد داد. پوستی نرم و صاف از اولین جلسات درمانی برای شما رقم خواهد خورد.
پس از شش جلسه نتایج به دست آمده شدت می یابند. پوست شما که قبلا شبیه به پوست پرتقال بوده، نرم و صاف می شود و شکل و لطافت خود را باز می یابد.

بهره گیری از ال پی جی در چه مواردی منع شده است؟
به طور کلی، لیپوماساژ نباید در موارد بیماری های جدی و رو به پیشرفت، اختلالات جدی گردش خون، فلبیت (التهاب و گرفتگی سیاه رگ های بدن) و یا بارداری صورت گیرد.

آیا استفاده از دستگاه ال پی جی درد دارد؟
هرچند شدت آن زیاد باشد، یک لیپوماساژ واقعی نباید دردی داشته باشد. اما اگر احساس درد می کنید، ممکن است تنظیمات دستگاه مناسب نباشد پس حتما به دکتر اطلاع دهید.
اندرموور Endermowear چیست؟
Endermowear (اندرمو ور) لباس ویژه ای است که برای لیپوماساژ طراحی شده است. استفاده ی شخصی از این لباس، بهداشت کامل بیماران و پوشش کاملی را به عنوان حریم شخصی بیماران در طول درمان فراهم می کند. اندرمو ور ترکیب منحصر به فردی دارد و حتی برای تضمین نتیجه ای بهتر و موثر تر از لیپوماساژ،توصیه می شود.
آیا همراه با جلسات لیپوماساژ،نیاز است رزیم غذایی است؟
پاسخ این سوال به اهداف زیبایی شما بستگی دارد. تمام انواع رژیم غذایی می تواند به شما در از دست دادن وزن کمک نماید اما به ندرت این اتفاق در جایی که شما بخواهید رخ می دهد. علاوه بر این، حتی دقیق ترین رژیم های غذایی نیز برای درمان سلولیت موثر نخواهند بود.
لیپوماساژ به طور خاص مناطق مورد نظر شما را مورد هدف قرار می دهد. در حالت ایده آل، برنامه ی لیپوماساژ باید با یک رژیم غذایی متنوع و کنترل شده و ورزش منظم ( مثلا 30 دقیقه پیاده روی در روز) دنبال شود.
چه اتفاقی برای چربی های آزاد شده می افتد؟
اول،قندها و چربی ها توسط سلول های چربی در بافت چربی ذخیره می شود. در طول یک جلسه لیپوماساژ، ال پی جی تجزیه و تحلیل چربی ها را تحریک کرده و آنها را آزاد می سازد. به این ترتیب، چربی ها به یک منبع انرژی برای عضلات تبدیل خواهند شد.

چرا باید بعد از یک جلسه لیپوماساژ فعالیت کرد ؟
بدیهی است فعال بودن برای سلامتی توصیه می شود. علاوه بر این برای افزایش نتیجه ی حاصل از جلسات لیپوماساژ، داشتن فعالیت های بدنی مفید خواهد بود.هنگامی که شما بعد از یک جلسه ی درمانی فعالیت انجام می دهید، چربی های رها شده در طول جلسه ی درمانی، به سرعت می سوزند و توسط سوخت و ساز بدن شما به مصرف می رسند.
آیا نتایج لیپوماساژ با دستگاه ال پی جی ماندگار است؟
سرعت رسیدن به نتیجه ی دلخواه زیاد است و این نتایج نیاز به تثبیت دارند. پس از گذراندن یک دوره ی درمانی، باید یک جلسه در هر ماه را برای حفظ اثرات لیپوماساژ اختصاص دهید.
تعداد جلسات درمانی لازم چه میزان خواهد بود؟
پزشک در طی ارزیابی خود، تعداد جلسات مورد نیاز برای شما و برنامه های لازم را مشخص خواهد کرد. در پایان اولین جلسه شما احساس خواهید کرد که پوستی نرم و صاف دارید. و پس از شش جلسه، نتایج لیپوماساژ به صورت پوستی نازک، با سلولیت هموار،و با شکلی مناسب ظهور خواهد کرد.
به خاطر داشته باشید یکی از درمان های شناخته شده و رایج برای سلولیت که سال هاست با موفقیت و بدون عوارض جانبی انجام می شود ال پی جی است. این پدیده کاملا طبیعی و به صورت غیر تهاجمی صورت می گیرد و نتایجی عالی،قابل توجه و ماندگار را به همراه خواهد داشت.
  لینک های مرتبط

  لینک های پیشنهادی
مهاجرت به کانادا
کاشت مو
باربری تهران
طراحی سایت
مهاجرت به کانادا
گواهینامه ایزو
خرید کولر گازی از بانه
اسکالپ
.تمامی حقوق محتوا مربوط به وب کلینیک می باشد .
طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز