گروه لیفت بازو

چگونه یك لیفت بازو براكیوپلاستی انجام می شود؟

جراحی لیفت بازو معمولا به صورت سرپایی انجام می شود. عمل جراحی به طور معمول 2-1 ساعت طول می كشد اما بر حسب وسعت جراحی و هر گونه عمل جراحی اضافی از قبیل لیپوساكش كه در همان زمان انجام می شود، می تواند طولانی تر باشد.
برای انجام جراحی، جراح فوق تخصص پلاستیك شما، برش هایی به روی سمت داخل یا پشت بازوی شما می دهد. بر حسب وسعت پوست برداشته شده، برش ها می توانند از زیر بازو تا بالای آرنج گسترش یابند.
تعدادی از بیمارانی كه متعاقب جراحی Bariatric مقادیر قابل توجهی وزن از دست داده اند، دارای پوست بیشتری بوده و به یك برشی نیاز دارند كه از آرنج شروع شده و در امتداد حفره زیر بغل بر روی كنار قفسه سینه گسترش می یابد.
قبل از ایجاد برش، جراح شما، می تواند از لیپوساكشن برای برداشتن چربی اضافی استفاده نماید. سپس پوست اضافی برداشته می شود، سفت شده و با بخیه های عمقی قابل جذب به سر جایش فیكس می شود. جراح شما همچنین از بخیه های پوستی استفاده می نماید كه در عرض 2-1 هفته بعد از عمل جراحی برداشته می شوند.
انتظار چه نتایجی را داشته باشم؟
نتایج جراحی لیفت بازو در صورتیكه شما یك وضعیت سلامتی عمومی و وزن ثابت را حفظ نمایید، با دوام می باشد. به دنبال بالا رفتن سن شما، از دست دادن درجاتی از سفتی در بازوهای شما، طبیعی است، اما اكثر پیشرفتهای شما ناشی از جراحی بایستی نسبتا دائمی باشد.
بسیاری از بیمارانی كه جراحی لیفت بازو را انجام می دهند ممكن است دیگر اعمال جراحیBody Contouring  از قبیلTummy Tuck ، لیفت ران یا لیفت بدن را در نظر داشته باشند كه انجام دهند. مشاوره با یك فوق تخصص جراحی پلاستیك بهترین روش برای اطمینان از بهترین رویكرد جراحی مناسب برای شما همراه با نتایج كلی، با دوام متعاقب عمل جراحی شما می باشد.
چه مسائلی در ریكاوری مطرح است؟
متعاقب عمل جراحی، یك پانسمان یا بانداژ بر روی برش ها تعبیه می شود و به دور بازوی شما یك بانداژ كشی یا یك لباس فشارنده بسته می شود تا باعث به حداقل رسیدن تورم بشود. ممكن است یك لوله كوچك و نازك به طور موقتی در زیر پوست تعبیه شود تا هر گونه خون اضافی یا مایع كه ممكن است تجمع یابد را تخلیه نماید.
ریكاوری می تواند شامل درجاتی از ناراحتی و درد دقیقا بعد از عمل جراحی باشد. وقوع درجاتی از تورم و خونمردگی طبیعی است و حداكثر تورم در عرض 3-2 روز بعد از عمل جراحی دیده می شود و در عرض 2 هفته فروكش می نماید. توسط بلند نمودن و بالاتر قرار دادن بازو خود با استفاده از بالش ها، می توانید تورم را كاهش داده و باعث افزایش راحتی در حین ریكاوری شوید.
آیا لیفت بازو/ براكیوپلاستی ایمن است؟
تمامی اعمال جراحی در برگیرنده درجاتی از خطر می باشند. عوارض جانبی احتمالی متعاقب عمل جراحی لیفت بازو شامل:
  تورم
  از دست رفتن حس
  سروما(تجمعات مایع در امتداد خط برش)
  خونمردگی
  خونریزی(هماتوم)
  اسكار
  تورم دستها
  لینک های مرتبط

  لینک های پیشنهادی
مهاجرت به کانادا
کاشت مو
باربری تهران
طراحی سایت
مهاجرت به کانادا
گواهینامه ایزو
خرید کولر گازی از بانه
اسکالپ
.تمامی حقوق محتوا مربوط به وب کلینیک می باشد .
طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز