گروه رژیم درمانی

معجزات خارق العاده عسل و دارچین

نشان داده شده است كه مخلوطی از عسل و دارچین بسیاری از بیماریها را درمان می‌كند. عسل در بیشتر كشورهای جهان تولید می‌شود. دانشمندان امروزه عسل را به عنوان داروی رام بان (بسیار موثر) برای انواع بیماری‌ها پذیرفته اند.
 
عسل می‌تواند بدون هیچ گونه عوارض جانبی برای هر نوع بیماری استفاده شود. علم امروز می‌گوید كه حتی اگر عسل شیرین است، اگر در دوز دارو به عنوان درست به‌كار رود برای بیماران دیابتی نیز ضرر ندارد. عسل و دارچین می‌تواند به صورتهای مناسب برای درمان بیماریهای زیر به‌كار رود.

بیماری‌های قلبی
ساخت خمیر عسل و پودر دارچین، روی نان به جای ژله و مربا، و خوردن آن را به طور منظم برای صبحانه كه باعث كاهش كلسترول در شریان‌ها و مراقبت بیمار از حمله قلبی شود. همچنین، كسانی كه تاكنون دچار حمله شده اند با این درمان به صورت روزانه می‌تونند احتمال حمله دیگر را به فاصله بیشتری به تاخیر اندازند. استفاده منظم باعث رفع نفس تنگی و تقویت ضربان قلب می‌گردد.

آرتروز
بیماران آرتریت ممكن است روزانه، صبح و شب، یك فنجان آب داغ با 2 قاشق عسل و یک قاشق چای خوری پودر دارچین استفاده كنند. اگر به طور منظم بكار برده شود حتی آرتریت مزمن قابل درمان است. در پژوهش اخیر انجام شده در دانشگاه كپنهاگ، معلوم شد كه وقتی پزشكان بیماران خود را با مخلوط یک قاشق غذاخوری عسل و نصف قاشق چای خوری پودر دارچین قبل از صبحانه تحت درمان قرار دادند، آنها دریافتند كه در عرض یك هفته، از 200 نفر عملا 73 بیمار كاملا از درد برطرف شدند، و طی یك ماه، اكثرا تمام بیمارانی كه نمی‌توانستند راه بروند و یا به دلیل ورم مفاصل به اطراف حركت كنند، راه رفتن بدون درد را شروع كنند.

عفونت مثانه
هنگامی كه 2 قاشق غذاخوری پودر دارچین و یك قاشق چای‌خوری عسل در یك لیوان آب ولرم تهیه و نوشیده شود می‌تواند باعث از بین رفتن جرمها و میكروبهای مثانه شود.

دندان درد
برای كاهش درد دندان می‌توان یک قاشق چای خوری پودر دارچین و 5 قاشق چایخوری عسل را روی دندان درد قرار داد. این عمل ممكن است 3 بار در روز تا زمانی كه دندان درد متوقف شود استفاده شود.
 
 خواص عسل, بیماران دیابتی, بیماری‌های قلبی

 
كلسترول
هنگامی كه دو قاشق غذاخوری عسل و سه قاشق چایخوری پودر دارچین را در 16 اونس آب جوش مخلوط كرده و به بیمار كلسترولی بدهیم، مشخص شده است كه سطح كلسترول در خون در عرض دو ساعت 10 درصد كاهش می‌یابد. همانطور كه برای بیماران مبتلا به اماس مفصل ذكر شد، در صورت تكرار 3 بار در روز، هر كلسترول مزمنی درمان می‌شود. بر اساس اطلاعات بیان شده در مجلات، مصرف عسل خالص با غذای روزانه مشكلات كلسترول. را برطرف می‌كند. به هر حال، اگر شما داروی كلسترول مصرف می‌كنید دست نگه دارید ! همه آنها حاوی استاتین هستند كه ماهیچه‌های شما را تضعیف می‌كنند از جمله ماهیچه‌های قلب شما و هیچ یك برای جلوگیری از حملات قلبی یا سكته مغزی تایید نشده است!

سرما خوردگی
كسانی كه مبتلا به سرماخوردگی معمولی و یا شدید هستند باید 1 قاشق عسل ولرم با 4 / 1 قاشق پودر دارچین را در روز به مدت 3 روز استفاده كنند. این فرآیند اغلب سرفه مزمن و سرماخوردگی را درمان كرده و سینوسها را پاك می‌كند.

ناراحتی معده
عسل با پودر دارچین دردهای معده را درمان كرده و معده را از ریشه از زخم معده تخلیه می‌كند.

گاز معده
مطالعات انجام شده در هند و ژاپن نشان داده است كه اگر عسل با پودر دارچین مصرف شود گاز معده برطرف می‌گردد.

سیستم ایمنی بدن
استفاده روزانه از عسل و پودر دارچین سیستم ایمنی بدن را تقویت و بدن را از حملات ویروسی و باكتریایی محافظت می‌كند. دانشمندان دریافتند كه عسل دارای ویتامین‌های مختلف و مقادیر زیاد آهن است. استفاده مداوم از عسل باعث تقویت گلبولهای سفید خون در مبارزه با بیماری‌های باكتریایی و ویروسی می‌شود.
  لینک های مرتبط

  لینک های پیشنهادی
مهاجرت به کانادا
کاشت مو
باربری تهران
طراحی سایت
مهاجرت به کانادا
گواهینامه ایزو
خرید کولر گازی از بانه
اسکالپ
.تمامی حقوق محتوا مربوط به وب کلینیک می باشد .
طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز