گروه تزریق چربی

تزریق چربی برای گونه

 از دست دادن حجم صورت یکی از قابل توجه ترین اثرات پیری است. پرکننده ها یا فیلرها یک راه برای اصلاح این مشکل هستند. 
 
در این روش از چربی خود بدن برای پر کردن مناطق تحلیل رفته استفاده می شود. از این تکنیک همچنین می توان برای افزایش حجم سینه ها و باسن استفاده کرد. 
 
چربی در روش لیپوترانسفر Lipostransfer از قسمت شکم ( حوالی ناف ) گرفته می شود. سپس این چربی با پی آر پی PRP ترکیب شده و سپس به منطقه ای که حجم بیشتری مورد نیاز تزریق می گردد.  
 
تزریق چربی یا Lipostransfer را می توان هم در بیماران مرد و هم زن استفاده نمود. هر شخص که تمایل به اضافه کردن حجم به قسمت های فرورفته بدن ناشی از پیری و یا جراحت است در می یابد که تزریق چربی به یک راه بسیار خوب برای انجام این کار تبدیل شده است. این روش به جز افراد زیر 18 سال برای هر سنی مناسب است.  
 
اگرچه لیپوترانسفر یک فن آوری های پیشرفته محسوب می شود، ولی سابقه پیوند چربی به یک قرن پیش برمی گردد. با وجودی که فن آوری تزریق چربی  در سال های اخیر پیشترفت کرده است، اما هدف همان هدف قبلی است.
 
منحصر به فرد بودن لیپوترانسفر به این واقعیت بر می گردد که ماده پر کننده، از چربی بدن به وجود آمده است.  مزایایی چند در ارتباط با این روش وجود دارد، و مهمترین آن این است که هیچ ماده خارجی در بدن قرار نمی گیرد. در نتیجه ، هیچ نگرانی در مورد پس زدن ماده توسط بدن و یا واکنش منفی وجود ندارد. چربی مورد استفاده در لیپوترانسفر، نرم و قابل انعطاف است در نتیجه شکل دادن به آن توسط پزشک (در صورت نیاز) آسان می شود.  
 
 هنگامی صورت یک فرد شروع به کاهش حجم و افتادگی می کند ، چند گزینه برای رفع آن وجود دارد که برخی از آنها تهاجمی تر و گسترده تر از دیگران است. برخی از مردم جراحی کشیدن صورت ( لیفتینگ صورت با جراحی پلاستیک ) را انتخاب می کنند. در طی جراحی کشیدن صورت، بافت دوباره به جایگاه اصلی خود منتقل شده و پوست اضافی برداشته می شود. افرادی که یک روش کمتر تهاجمی را ترجیح می دهند ممکن است لیپوترانسفر یا تزریق چربی برای آنها گزینه بهتری باشد.

هزینه 
هزینه تزریق چربی با توجه به مرکزی که این عمل را انجام می دهد و تجربه پزشک متفاوت خواهد بود. اما محوده آن به طور معمول بین 5/1 تا 3 میلیون تومان است. 
 
 بهبود 
بهبودی در بیمارانی که تحت عمل لیپو ترانسفر قرار می گیرند نسبتا سریع است . بسته به نوع و محل تزریق چربی، فرد ممکن است میزانی از تورم و کبودی را موضع عمل داشته باشد. هر دوی اینها باید  پس از حدود 7 روز شروع به فروکش کند. عمل کردن دقیق به دستورات پزشک توسط بیمار مهم است.  انجام این کار کمک می کند تا احتمال ایجاد عوارض کاهش یابد.

عوارض جانبی :  تزریق چربی یا Lipostransfer بی خطر در نظر گرفته شده است و عوارض جانبی قابل توجهی  ندارد. با این حال، ممکن است همه چیز همیشه طبق برنامه پیش نرود. عوارض مرتبط با این روش شامل  عدم تقارن و جذب چربی به بدن است.  برای رفع آنها نیاز به عمل مجدد جهت ترمیم است.  
 
 روش  

مرحله 1 : به بیمار بی حسی موضعی داده می شود.
مرحله 2 : پزشک چربی را از شکم خارج می کند. 
مرحله 3 : 10 میلی لیتر از خون بیمار گرفته شده و پی آر پی از آن تهیه می شود. 
مرحله 4 : چربی با پی آر پی ترکیب شده و پرکننده آماده می شود.  
مرحله 5 : پرکننده به ناحیه مورد نظر تزریق می گردد.

  
سوالات  شما از پزشکتان

1. بهبود من چه مدت طول خواهد کشید؟

2. چه نتایجی از درمان را باید انتظار داشته باشم؟

3. هزینه عمل چقدر خواهد شد؟

4. آیا چربی آتروفی یا کوچک می شود؟

5. چه اتفاقی می افتد اگر چربی من به سرعت جذب شود؟

6. آیا من می توانم دوباره تحت این عمل قرار گیرم؟

7. آیا ظاهر به دست امده در عمل تزریق چربی نسبت به ژل ها طبیعی تر خواهد بود؟

8. مدت زمان انجام عمل چقدر است ؟

9. چربی را از کجا خواهید برداشت؟
  لینک های مرتبط

  لینک های پیشنهادی
مهاجرت به کانادا
کاشت مو
باربری تهران
طراحی سایت
مهاجرت به کانادا
گواهینامه ایزو
خرید کولر گازی از بانه
اسکالپ
.تمامی حقوق محتوا مربوط به وب کلینیک می باشد .
طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز