گروه بدن

اهمیت حجامت در طب سنتی به زبان ساده

نگه داشتن بیش از حد مدفوع  یا به پهلوی چپ خوابیدن و یا یبوست.طحال راضعیف میکند و وقتی طحال ضعیف شود خون بیشتری را به فیلتر می فرستد و زمانی که فیلتر بیش از حد پر شد، این خون فاسد در بدن پخش می شود و دربرخی از نواحی و رگ های بدن رسوب می کند که درد و ناراحتی و بیماری هایی مثل قولنج و درد کتف و گردن و سردرد و آرتروز و … موجب می شود.
  در این جا اهمیت حجامت در خارج کردن خون های فاسد و سموم از بدن فرد روشن می شود و این همان مسأله ای است که آن را تاکید داریم و حجامت را موثرترین راه برای پیشگیری از بیماری های مختلف می دانیم.

هنگامی که بین دو کتف را حجامت می کنند، این فیلتر سبک می شود و در تصفیه ی خون به طحال کمک می کند. 

کسی که در طول یک سال سه بار حجامت نماید، فیلترها پاک شده و مجددا خون های فاسد از قسمت های مختلف بدن به طرف فیلتر حرکت می کند و در نتیجه درمان دردها و بیمار ی ها موجب می شود.

ناگفته نماند که خوردن مسهل هم به تخلیه ی راحت تر طحال و آرام شدن آن کمک می کند.

اگر عمل حجامت مرتب انجام گیرد، طحال هم با تعادل، عمل دفع خون فاسد را انجام می دهد و این گونه است که عمل حجامت، بیماران را درمان می کند.

اگر خون فاسد در قلب باقی بماند، دریچه ی قلب را دچار اشکال خواهد کرد. با عمل حجامت خون فاسد به طحال و فیلتر بر می گردد و با انجام حجامت از میان دو کتف پشت، انواع دردها وبیماری های قلبی بی خطر یا خطرناک بهبود  خواهد یافت و دیگر نیازی به اعمال جراحی نخواهد بود. 

ناگفته نماند فیلتری که از آن نام بردیم، در میان دو کتف قرار دارد و چنان چه پوست این ناحیه به صورت عمیق خراش داده شود مایعی سفید رنگ مانند مواد پروتئینی از آن خارج می شود که باعث پاکسازی خون ازاخلاط سوخته خواهدشد


  لینک های مرتبط
مهاجرت به کانادا
کاشت مو
باربری تهران
طراحی سایت
مهاجرت به کانادا
گواهینامه ایزو
خرید کولر گازی از بانه
اسکالپ
.تمامی حقوق محتوا مربوط به وب کلینیک می باشد .
طراحی و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز