گروه دانستنیهای جنسی

چرا نباید در دوران قاعدگی رابطه جنسی دخولی داشت

میل جنسی در دوره قاعدگی برای اکثر خانم ها بیشتر محسوس میشود و گاها برخی افراد نیز در این دوران  اقدام به برقراری رابطه جنسی دخولی میکنند ، سوالی که برای خیلی ها پیش می آید.  علت آنکه گفته میشود در دوران قاعدگی (پریود) رابطه جنسی دخولی نداشته باشید چیست ?


در زمان پریود یا عادت ماهانه یا همان قاعدگی دیواره های رحمی كه جهت لانه گزینی جنین آماده شده است و بافتی پر از عروق در جداره رحم شكل گرفته است ریزش كرده و از طریق دهانه رحم وارد واژن یا مجرای تناسلی شده و خارج می گردد. که حتما شما آنرا مشاهده کرده اید در اینصورت   هم دهانه رحم باز می باشد و هم دیواره های رحم بر اثر ریزش زخمی می باشد در اینصورت  برقراری رابطه جنسی باعث خواهد شد تا میكروبها وارد رحم شده و ایجاد عفونت نماید.

معمولا عفونت ایجاد شده شدید بوده و عوارض بسیاری برای فرد به جا می گذارد. مثلا این عفونت می تواند باعث چسبندگی های داخل رحمی شود و مانع از بارداری فرد در اینده گردد. یا ممكن است این عفونت منجر به عفونت داخل حفره لگن شود و مشكلات زیادی را برای زن ایجاد نماید. لذا از نظر پزشكی برقراری رابطه جنسی دخولی در این دوران صحیح نمی باشد.


اما خانمهایی که نیاز جنسی در دوران قاعدگی برای آنها محسوس تر میباشد ، میتوانند از طریق غیر دخولی  جهت تامین این نیاز بهره مند شوند.
  لینک های مرتبط
مهاجرت به کانادا
کاشت مو
باربری تهران
طراحی سایت
مهاجرت به کانادا
گواهینامه ایزو
خرید کولر گازی از بانه
اسکالپ
.تمامی حقوق محتوا مربوط به وب کلینیک می باشد .
طراحی و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز